O nas

Nasza firma powstała w 2008 r. z myślą o poprawie usług świadczonych przez naszych Klientów, t.j. serwisy/ sklepy komputerowe, w zakresie napraw komputerów przenośnych - laptopów/ notebooków oraz tabletów.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą IT, specjalizującą się w naprawie płyt głównych prestiżowch marek, takich jak Apple, Sony, MSI , Asus oraz wiele innych. Nasz zespół cechuje wieloletnie doświadczenie branżowe oraz wytrwałość w dążeniu do celu, poparte szeroką wiedzą techniczną oraz merytoryczną z zakresu wykonywanych przez nas usług.

Chętnie dzielimy się posiadanymi umiejętnościami oraz doświadczeniem dotyczącym napraw związanych z uszkodzeniem zasilania na płytach głównych, zwarciem oraz uszkodzeniem układów BGA. W tym celu utworzyliśmy Centrum Szkoleń, w którym szkolimy przyszłych techników- serwisantów sprzętu komputerowego.

Po przebytym kursie, technik z łatwością będzie mógł zdiagnozować oraz naprawić uszkodzony sprzęt. Dodatkowym atutem będzie umiejętność odpowiedzi na najcześciej stawiane przez Klientów pytania, t.j. na czym polega wymiana układu graficznego, dlaczego komputer się zawiesza lub restartuje, z jakiego powodu w notebooku ukazuje się blue screen lub dlaczego nie wyświetla obrazu.

Aby to było możliwe stworzyliśmy swój własny, autorski, merytoryczny i praktyczny kurs dotyczący naprawy płyt głównych. Po przebytym szkoleniu takie zagadnienia jak czytanie schematów płyt głównych czy wymiana układów SMD staną się rzeczami niezwykle prostymi.